​Корупційний альфа-серіал

«УП» друкує серію викривальних матеріалів, які присвячені невеличкій польській фірмі «Альфа», через яку наше МО на початку вторгнення намагалося закуповувати зброю і боєприпаси.

На цю «Альфу» авансово скидалися мільярди гривень, а вона свої зобов’язання по контрактах виконувала в неповному обсязі і відверто неякісно. Але чиновники МО все одно завалювали цю сумнівну структуру грошима, і зараз вона винна Україні 3,5, млрд грн — шалену суму, на повернення якою шанси відверто мізерні. Але головне, що тоді, в найважчий час війни, ЗСУ не отримували того, що було вкрай потрібно для опору ворогу.

Не бачу підстав не довіряти фактажу, якій викладено «УП». І мова вже не про коштовні курячі яйця і не про пересортицю з літньо-зимовими куртками. Це дійсно удар по обороноздатності України, якій можна порівняти з розмінуванням Чонгару. Як таке могло статися?

Серед чиновників існує поняття «чемоданного настрою». Це коли іде зміна влади, і чиновники передбачають, що з посад їх посунуть. Тому вони службових обов’язків практично не виконують, проте стрімко «пакуються»: беруть будь-які, навіть дуже ризиковані корупційні підряди, отримують і ховають гроші. Бо зміна влади все спише.

Переконаний, щось подібне було і з високопосадовцями МО на початку 2022 року. Вони не вірили у здатність України чинити опір недоімперії і відверто «пакувалися».

Значна кількість цих людей і досі на посадах. Але навряд чи зникло їх схиляння перед агресором і мародерський намір накрастися наостанок, а потім чкурнути кудись за обрій поближче до своїх офшорних рахунків.

Представники влади, більше того, працівники міністерства оборони, які не вірять у нашу перемогу і розраховують на поразку, щоб нею корупційно скористатися — ось головна українська проблема цієї війни. А не затримка з далекобійними ракетами і сучасними літаками.

Олександр Кочетков, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Олександра Кочеткова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.