​Трамп - президент: світова турбулентність посилюється


Мій літературний прогноз не виправдався і до такого потрясіння основ як жінка-президент у Штатах ще не дійшли. Навпаки, демократи на виборах отримали нищівної поразки по всіх напрямках: і Білий Дім, і Сенат, і Конгрес майже гарантовано будуть республіканськими.

На перший рік свого президентства Дональд Трамп виглядає як великий фактор невизначеності. Він спробує діяти енергійно і за власним розсудом по відношенню і до російсько-української війни, і до ситуації на Близькому Сході, і до Китаю с БРІКС. І які наслідки це викличе — спрогнозувати поки що неможливо.

Для України прихід Трампа, швидше за все, означає жахливий кінець, замість жаху без кінця. Жахливий у тому сенсі, що умови припинення бойових дій, як нам спробують нав’язати, можуть бути вельми жорсткими і такими, які значна частина українського суспільства не сприйме.

Слідкуємо, чи скаже президент Трамп щось про Україну у зверненні до своїх виборців.

Олександр Кочетков, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Олександра Кочеткова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 10 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.