​Вибори неминучі. Бо інакше що?

Д. Трамп запевняє, що у мирних переговорах з росією та Україною досягнутий значний прогрес, і все іде за планом. У свою чергу, Україна висуває суттєві умови до майбутнього мирного договору, а недоімперія взагалі заперечує, що переговори ідуть.


При цьому козацькі наскоки Трампа на Панаму, Мексику та Канаду відразу дали результати. Порівняйте з нульовим результатом залякування країн-членів НАТО з боку недоімперії. Хоча у кремля лякалки виглядали значно страшнішими, ніж у Білого дому.

Натомість ситуація з Гренландію виявилась складнішою — тут простим залякуванням не обійтися: мабуть, потрібен буде відповідний референдум, а кінцевий результат, швидше за все, обмежиться розширенням військової та економічної присутності США на острові.

А Китай взагалі прийняв виклик США і підтримав тарифну війну зі свого боку. Але Трамп і товариш Сі знайдуть спільну мову, бо не хочуть у своєму протистоянні завалити економіку всього світу. Маячня на зразок «Ми потрапимо у рай, а наші вороги до пекла» — не їхня програма розвитку і процвітання.

Проте український політикум реально готується до виборів. Бо вони начебто входять до вкрай обмеженого переліку питань, де у Штатів і росії є спільний погляд.

Навіщо вибори в Україні путіну — зрозуміло: він сподівається, що вони остаточно розхитають суспільну ситуацію у нас і, якщо під тиском США до виборів будуть допущені всі політичні сили, то тоді росія спробує протиснути до влади своїх маріонеток.

Складніше з мотивацією Трампа та його оточення. Розмови про вірність принципам демократії, легітимність влади та інше бла-бла-бла — це не про патологічного прагматика на посту президента США та різних масків у його оточенні.

Бачу, що Трамп або хоче переобрати Зеленського і Єрмака, бо його не влаштовує їхня ефективність роботи по багатьох напрямках, або Трамп хоче мати на чолі України більш слухняних виконавців, готових беззаперечно реалізовувати неоднозначні мирні плани США. Що як раз вкладається у концепцію прагматизму з боку супердержави.

Тобто, вибори точно відбудуться — надто багато впливових сил як всередині України, так і за її межами цього прагнуть. Головне, щоб маріонетки путіна і виконавці Трампа не виявились одними і тими ж самими людьми.

Alexandr Kochetkov, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Alexandr Kochetkov



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.