Став відомий реальний розмір статків Путіна

bogatiy putin

 
За інформацією британської газети The Sunday Times, Володимир Путін негласно є найбагатшою людиною в світі - його бізнес-імперія оцінюється в 130 мільярдів доларів. Це майже в два рази більше, ніж статки офіційно визнаного найбагатшою людиною Карлоса Слім Ету, повідомляють «Конфлікти і закони».


За інформацією видання, Путін за весь час перебування при владі успішно поєднував політику з власними інтересами.

В управлінні путінськими підприємствами беруть участь тільки близькі родичі і друзі. Це племінники Михайло Путін і Михайло Шеломов, дружина Путіна Людмила, брат Ігор та інші. Судячи з усього, і прагнення Путіна знову стати президентом обумовлено в першу чергу бажанням зберегти в цілості свою бізнес-імперію.

Які саме підприємства контролює Володимир Путін, точно не відомо. За деякими чутками, йому належить 4,5 % акцій Газпрому і не менше 50 % акцій компанії «Гунвор» - найбільшого експортера російського газу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.