​НАСА запускає в космос найбільший за історію телескоп, який стане сучасною науковою обсерваторією

Космічна агенція США разом з європейськими та канадськими партнерами проводить запуск найбільшого за всю історію новітнього телескопа. За запуском телескопа «Джеймс Уебб» можна слідкувати наживо на сторінці НАСА, повідомляє Голос Америки.


В агенції сподіваються - «Джеймс Уебб» стане сучасною науковою обсерваторією в космосі і допоможе «розкрити таємниці нашої сонячної системи».

Згідно з планами НАСА, «Джеймс Уебб» розташовуватиметься у космосі на відстані в чотири рази більшій від Землі, ніж Місяць. Телескопу знадобиться 29 днів, щоб досягти своєї мети в космосі і провести розгортання. Ще декілька місяців триватиме калібрування, повідомили в НАСА.

Заступник адміністратора НАСА з питань досліджень Томас Зурбучен порівняв запуск телескопа з космічною місією «Аполлон», яка доставила людей на Місяць.

«Це мрія ... Телескоп «Джеймс Уебб» - це як місія «Аполлон» для НАСА, всього світу, але особливо наукових програм світу», - заявляв Зурбучен раніше цього тижня.

Фото NASA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.