​Індія не може встановити зв'язок із космічним апаратом «Чандраян-3»


Індія повідомила про неможливість встановити зв'язок із космічним апаратом «Чандраян-3», який був переведений у сплячий режим після завершення місії на південному полюсі Місяця. У заяві, опублікованій на соціальній медіа-платформі X Індійського агентства космічних досліджень (ISRO), повідомили, що спроби встановити зв'язок із посадковим апаратом «Вікрам» та марсоходом «Прагян» не мали успіху, передає турецьке інформагентство «Анадолу».

У заяві йдеться, що від «Вікрам» та «Прагян» не вдалося отримати сигналу: «Наші зусилля щодо встановлення зв'язку з апаратами будуть продовжені».

Міністр науки і технологій Індії Джітендра Сінгх у своєму повідомленні в соціальних мережах зазначив, що команда ISRO робить зусилля щодо встановлення зв'язку з космічним апаратом, і заявив, що причиною невдачі у встановленні контакту можуть бути «холодні погодні умови, що опускаються до -150 градусів, викликані нічним періодом».

Індія стала 4-ою країною, яка здійснила м'яку посадку на Місяць

Як стало відомо, апарат «Чандраян-3», відправлений Індією у космос 14 липня для дослідження південної полярної області Місяця, успішно сів на Місяць 23 серпня.

Після посадки космічного апарату «Чандраян-3» Індія стала четвертою країною після США, колишнього Радянського Союзу та Китаю, яка здійснила м'яку посадку на Місяць, і першою країною, яка здійснила «м'яку посадку поблизу південного полюса» Місяця.

Було оголошено, що космічний апарат масою близько 3,9 т, що складається з посадкової платформи та модулів ровера і призначений для вивчення поверхні Місяця, пропрацює 14 днів на південному полюсі Місяця - невивченому регіоні, який, на думку вчених, може містити важливі запаси замерзлої води та цінних елементів.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.