У звинуваченнях Генпрокуратури - лише «белетристика Кузьміна»

beletristika

 
Захист екс-прем’єра Юлії Тимошенко називає «белетристикою Кузьміна» заяви Генпрокуратури про існування мотиву для вбивства Євгена Щербаня.


Про це сьогодні під час прес-конференції заявив захисник Сергій Власенко.

Він звинуватив Генпрокуратуру у спланованій пропаганді через розповсюдження в окремих ЗМІ так званого «витягу з обвинувачення».

За словами Сергія Власенка, у документі немає жодної конкретики, окрім дати вбивства народного депутата Щербаня.

«День убивства, 3 листопада, – це юридична конструкція, а все інше – белетристика пана Кузьміна», - сказав захисник.

Крім того, Власенко вважає сумнівними покази єдиного свідка, що проходить у цій справі – Павла Кириченка.

Він нагадав, що Кириченко дав свідчення лише після того, як його онкохвора дружина провела 2,5 місяці в Лук’янівському СІЗО після того, як намагалася «випадково» продати арештовану нерухомість дружині народного депутата з Партії регіонів.

«Свідчення є сфальшованими, оскільки вони були дані під тиском на його дружину, і після того, як він їх дав, з його нерухомості було знято арешт», - сказав Сергій Власенко.

Він також порівняв методи української прокуратури з радянськими, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.