У звинуваченнях Генпрокуратури - лише «белетристика Кузьміна»

beletristika

 
Захист екс-прем’єра Юлії Тимошенко називає «белетристикою Кузьміна» заяви Генпрокуратури про існування мотиву для вбивства Євгена Щербаня.


Про це сьогодні під час прес-конференції заявив захисник Сергій Власенко.

Він звинуватив Генпрокуратуру у спланованій пропаганді через розповсюдження в окремих ЗМІ так званого «витягу з обвинувачення».

За словами Сергія Власенка, у документі немає жодної конкретики, окрім дати вбивства народного депутата Щербаня.

«День убивства, 3 листопада, – це юридична конструкція, а все інше – белетристика пана Кузьміна», - сказав захисник.

Крім того, Власенко вважає сумнівними покази єдиного свідка, що проходить у цій справі – Павла Кириченка.

Він нагадав, що Кириченко дав свідчення лише після того, як його онкохвора дружина провела 2,5 місяці в Лук’янівському СІЗО після того, як намагалася «випадково» продати арештовану нерухомість дружині народного депутата з Партії регіонів.

«Свідчення є сфальшованими, оскільки вони були дані під тиском на його дружину, і після того, як він їх дав, з його нерухомості було знято арешт», - сказав Сергій Власенко.

Він також порівняв методи української прокуратури з радянськими, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.