Двом київським суддям повідомлено про підозру в одержанні хабара у 7 тисяч доларів

prok riev new

 
Крім того, рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за клопотанням ГПУ вказані особи відсторонені від займаних посад на період досудового розслідування. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


Як повідомлялося, слідчим відділом прокуратури Києва проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання двома суддями Солом’янського районного суду столиці неправомірної вигоди у сумі 7 тис доларів США.

Таку суму представники Феміди вимагали та отримали за вирішення спору у справі про порушення митного законодавства на користь фізичної особи.

У ході досудового розслідування суддям повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – Одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Ще одному фігуранту провадження, а саме приватному адвокату, який безпосередньо передавав гроші суддям, повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 369 КК України – Надання неправомірної вигоди службовій особі. 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.