​Апеляційний суд Полтави задовольнив вимоги прокуратури на арешт міжнародного кібер-злочинця

У вівторок, 6 грудня 2016 року, за дорученням Генеральної прокуратури України, на підставі ст. 558 КПК України працівники прокуратури Полтавської області взяли участь у розгляді апеляційної скарги прокурора Генеральної прокуратури України на ухвалу слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтави від 1 грудня 2016 року, якою було відмовлено в задоволенні клопотання про тимчасовий арешт громадянина України, який обвинувачується компетентними органами Федеративної Республіки Німеччина в участі в міжнародній злочинній організації та вчинив злочин за межами України.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Відповідно до оголошеної резолютивної частини ухвали колегії суддів Апеляційного суду Полтавської області апеляційну скаргу прокурора задоволено, ухвалу слідчого судді Октябрського районного суду скасовано, а щодо вищезгаданого громадянина застосовано тимчасовий арешт на 40 діб з моменту затримання.

Окрім цього, 7 грудня 2016 року слідчим відділом прокуратури Полтавської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом постановлення слідчим суддею Октябрського районного суду Полтави завідомо неправосудного рішення щодо відмови у затриманні громадянина, який перебував у міжнародному розшуку. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ч. 1 ст. 375 КК України.

Нагадаємо, міжнародна мережа для запуску та управління масовими глобальними шкідливими атаками на телекомунікаційні системи з подальшим відмиванням грошей, здобутих злочинним шляхом, функціонувала 7 років. Зловмисники угруповання використовували інфраструктуру «Аваланш» з 2009 року для розповсюдження шкідливих програм, фішингу та спаму, а також для відмивання грошей рекрутингових компаній.

Для ліквідації мережі свої зусилля доклали правоохоронці 30 країн. Під час спільної операції, проведеної 30 листопада 2016 року у 30 країнах, були затримані п’ятеро організаторів цієї мережі. Троє з них – українці, одного затримали в Німеччині, ще двох – на території України.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.