Кличко: Генпрокурор підтвердив, що Сівкович, Коряк і Попов спільно контролювали розгін Майдану

tri osobi

 
Генпрокурор Віктор Пшонка підтвердив, що Володимир Сівкович, Олександр Попов і Валерій Коряк в ніч на 30 листопада перебували в одному кабінеті і контролювали перебіг подій на Майдані. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко після зустрічі з Пшонкою, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


«Зараз в нашій розмові Генпрокурор підтвердив, що всі ці три особи знаходилися в одному кабінеті, і з цього кабінету вони контролювали перебіг подій на Майдані», - зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що Рада національної безпеки і оборони перетворюється в раду національної небезпеки, якщо звідти виходять накази силою розганяти мирних демонстрантів.

«Ми закликали Генпрокурора зробити все можливе, щоби свідки не змінювали свідчення, щоби свідкам не загрожували, щоби вони дали правдиві покази. Слідство повинно спрацювати так, щоби всі посадовці, в тому числі ті, хто віддавав наказ, - керівництво тих, хто сьогодні дає свідчення, - понесли відповідальність», - підкреслив Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.