Миндоходов уже здох, а его следователи продолжают брать взятки

mindohodiv

 
Служба безопасности Украины совместно с Генеральной прокуратурой разоблачили противоправную деятельность старшего следователя одного из подразделений Главного управления Миндоходов в Одесской области, который требовал и получил взятку в размере 450 тысяч гривен.


Об этом «Конфликтам и законам» сообщили в пресс-центре СБ Украины.

Следователь Миндоходов требовал 900 тысяч гривен от владельца сети автозаправок за закрытие уголовного производства, начатого по факту уклонения от уплаты налогов.

23 апреля с.г. сотрудники СБУ задержали злоумышленника в его автомобиле во время получения им второй части взятки - 350 тысяч гривен. Первую часть - 100 тыс. грн. чиновник получил в начале апреля.

24 апреля задержанному сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч.5 ст.368 (получение должностным лицом, занимающим ответственное положение, неправомерной выгоды в особо крупном размере, сопряженное с вымогательством) Уголовного кодекса Украины.

Оперативное видео:



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.