Підприємство зобов’язали сплатити відновну вартість зелених насаджень на Подолі

prok riev new

 
За втручання прокуратури міста Києва підприємство відшкодує понад 708 тис. гривень відновної вартості зелених насаджень до столичного бюджету. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2009 році Київська міська рада продала будівельній компанії земельну ділянку площею 0,52 га у Подільському районі столиці для будівництва та експлуатації готельно-офісних приміщень. Відповідно до законодавства підприємство мало сплатити відновну вартість зелених насаджень. Втім, будівельна компанія так і не перерахувала вказані кошти до бюджету.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду з вимогою зобов’язати підприємство сплатити понад 708 тис. гривень (70% вказаної суми до державного бюджету, 30% - до столичного бюджету) відновної вартості зелених насаджень. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.



Коментарі

  +0 #1 Киевлянка 17 июл. 2014 г., 00:09:32
нужно еще добавить, чтобы к выплачиваемым деньгам обязали высадить новые здоровые деревья и другие растения.
превратили Киев в пустыню и каменнй город вот такие гады.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.