Підполковника столичної міліції спіймали на отриманні 28 тисяч доларів

prok riev new

 
Слідчі прокуратури міста Києва затримали «на гарячому» підполковника карного розшуку ГУ МВС України в місті Києві, який отримав від свого знайомого $28 тисяч. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Як з’ясувалось, до правоохоронця звернувся його товариш з проханням допомогти у вирішенні питання – закрити кримінальне провадження, яке було розпочато відносно нього за фактом вимагання.

Підполковник запевнив знайомого, що відносно нього не будуть застосовувати запобіжний захід у виді тримання під вартою, а згодом вказане кримінальне провадження взагалі закриють. Свої послуги міліціонер оцінив у $28 тисяч.

Правоохоронця було затримано під час передачі вказаних коштів біля будівлі столичного МВС.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено в ЄРДР за попередньою кваліфікацією ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення).

Наразі тривають першочергові слідчі дії.



Коментарі

  +0 #1 алекс 20 авг. 2014 г., 12:25:28
хорошо бы суд в качестве наказания отправил его на фронт рядовым бойцом,вот где душа бы очистилась,а общество получило бы нового человека

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.