Сергій Каплін просить Генпрокуратуру зайнятися розслідуванням ДТП, в якому загинули військові

kaplin dtp

 
Генеральна прокуратура повинна зайнятися розслідуванням ДТП, в яке потрапили українські військові в зоні АТО. Відповідний депутатський запит до ГПУ направив народний депутат Сергій Каплін. Він вимагає встановити причини ДТП та притягнути до відповідальності винних осіб. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі «УДАРу».


«З дня трагедії минуло вже десять днів, але ми досі не почули результатів розслідування. Називають різноманітні причини - від поганої погоди, до несправності авто та алкогольного сп’яніння водіїв. Але ми маємо чути не версії, а конкретні відповіді – чому загинули наші солдати. Розслідування цієї трагедії є справою честі», - наголосив Сергій Каплін.



Коментарі

  +0 #1 Вася 15 янв. 2015 г., 11:47:30
Каплин конечно умный мужик только свой кредит который он брал в полтава-банке города Кременчуга с 40 тысяч грн,он уже пять лет не платит а там 200 тысяч наросло, такой же разводило))))))))

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.