За участі прокуратури попереджено незаконне стягнення з держави 12 млрд гривень

prok kiev new

 
Господарський суд підтримав позицію прокуратури міста Києва та відмовив приватному підприємству у задоволені позову про стягнення з ДП «Іллічівський морський торгівельний порт» та державних органів коштів у розмірі понад 12 млрд. гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Встановлено, компанія «Контейнерний термінал Іллічівськ» вимагало стягнути вказані кошти від державного підприємства, Міністерства інфраструктури України та Головного управління Державної казначейської служби України як компенсацію за розірвання договору про спільну діяльність.

Вступивши у судовий процес на захист інтересів держави, прокуратура міста Києва довела неправомірність та безпідставність позовних вимог приватної компанії.

У результаті, Господарський суд в повному обсязі відмовив компанії «Контейнерний термінал Іллічівськ» у задоволенні позову про стягнення 12 млрд гривень з вказаного держпідприємства та державних органів.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.