Трьох працівників київської обласної міліції викрито на незаконному стеженні

prokuratura new

 
Прокуратурою міста Києва спільно з працівниками СБ України викрито трьох працівників київської обласної міліції, які налагодили схему незаконного збагачення шляхом надання представникам комерційних підприємств платних послуг із здійснення незаконного стеження за громадянами.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Встановлено, що начальник одного з відділів обласної міліції разом з підлеглими організовували прослуховування телефонних розмов окремих громадян, а також надавали замовникам інформацію щодо телефонних з’єднань та візуального стеження, використовуючи при цьому наявні у їх розпорядженні спеціальні технічні засоби.

Зловмисників затримано після одержання ними 2550 дол. США неправомірної вигоди.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України.

Досудове розслідування здійснює прокуратура міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.