Шокін не контролює загадкову смерть політв'язня Макара Колеснікова

shokin kolesnikov

 
Як відомо, Генеральний прокурор України Віктор Шокін взяв під особистий контроль розслідування загадкової смерті в Лук’янівському СІЗО політв'язня Макара Колеснікова. Генпрокурор зобов'язав прокуратуру міста Києва щоденно його інформувати про хід цього резонансного розслідування.


Вчора від працівників Шевченківського райвідділку поліції, які розслідують факт смерті політв'язня Макара Колеснікова за ст. 115 ККУ (навмисне вбивство), стало відомо, що працівники прокуратури міста Києва навіть не витребовували для вивчення матеріали цього кримінального провадження. Залишається великим питанням, що і як доповідають Генпрокурору працівники прокуратури Києва по цій резонансній справі, якщо вони в очі не бачили саме кримінальне провадження?

Це все, що ви маєте знати про взаємодію між собою органів прокуратури в нашій державі.

Ігор Мосійчук, facebook.com

Слова сестри загиблого в СІЗО Макара Колєснікова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 28 грудня обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.