​На Київщині викрито розгалужену мережу нелегальних гральних закладів

Прокуратурою Київської області спільно з Управлінням захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України в містах Боярка, Біла Церква, Ірпінь, Буча Київської області виявлено нелегальні заклади з організації надання послуг у сфері грального бізнесу.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

У ході проведених санкціонованих обшуків правоохоронними органами виявлено та вилучено 27 ігрових пристроїв (комп’ютерних симуляторів) за допомогою яких через мережу «Інтернет» надавалися послуги грального бізнесу, грошові кошти, отримані незаконним шляхом, відеореєстратори, мобільні телефони та частину «чорнової» документації з організації надання послуг у вказаній сфері.

Слідство у кримінальному провадженні триває.

Фото 4vlada.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.