​На Полтавщині до суду направлено обвинувальний акт щодо митника за отримання неправомірної вигоди

Слідчими прокуратури Полтавщини завершено досудове розслідування щодо керівника одного з митних постів Полтавської митниці Державної фіскальної служби, який отримав неправомірну вигоду. Обвинувальний акт щодо нього за ч. 3 ст. 368 КК України направлений до суду, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.


Правоохоронець обвинувачується в тому, що у листопаді 2016 року він вимагав та одержав від підприємця неправомірну вигоду за надання дозволу на переробку товарів на митній території України та сприяння у реекспорті продуктів переробки.

Обвинувачений пообіцяв підприємцю, що у випадку надання йому неправомірної вигоди буде вирішене питання про надання вищевказаного дозволу без проведення відповідної перевірки.

Довідково: ч. 3 ст. 368 КК України – одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення чи не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує і надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.