​У розкраданні коштів «Держінвестпроекту» визначився сьомий підозрюваний

23 березня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури встановили сьомого ймовірного учасника корупційної схеми з розкрадання коштів, передбачених державним бюджетом за програмою «Державна підтримка національних проектів на умовах співфінансування». Ним виявився директор ТОВ «Боржава резорт». Наразі йому повідомлено про підозру за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), повідомляє прес-служба НАБУ.


За даними слідства, підозрюваний у змові зі службовими особами Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами (далі – «Держінвестпроект») та ДП «Державна інвестиційна компанія» упродовж 2012–2014 років заволоділи 165 млн грн бюджетних коштів, виділених для реалізації нацпроекту «Олімпійська надія-2022 — створення спортивно-туристичної інфраструктури».

Як встановило досудове розслідування, замість використання вказаної суми коштів на реалізацію національного проекту, її перерахували на рахунки підконтрольних підприємств-нерезидентів з реєстрацією на території Республіки Кіпр.

Досудове розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з липня 2016 року.

Нагадуємо, 12 грудня 2017 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали чотирьох осіб, ймовірно задіяних у корупційній схемі з розкрадання коштів «Держінвестпроект» та ДП «Державна інвестиційна компанія» у сумі 259,2 млн грн. А саме: екс-заступника голови «Держінвестпроекту», який також був радником директора ДП «Державна інвестиційна компанія»; колишнього працівника «Держінвестпроекту»; колишнього директора ДП «Державна інвестиційна компанія»; директора низки приватних підприємств із ознаками фіктивності.

Фото прес-служби НАБУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.