​Групі посадовців банку інкримінують розтрату майже 600 мільйонів гривень

Працівники Управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Нацполіції та оперативники Департаменту захисту економіки задокументували злочинну діяльність працівників столичного банку, що призвела до розтрати коштів на загальну суму 597 мільйонів гривень.


Під час проведення комплексу слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що банківські посадовці організували розтрату активів банку, повідомляє прес-служба Нацполіції України.

Зловмисники працювали за певною «схемою»: спочатку вони незаконно закладали кошти з відкритого для них кореспондентського рахунку іншої банківської установи. Пізніше підозрювані списували їх під кредитні договори офшорних компаній, які належали їм же.

20 серпня голові спостережної ради банку, а також чотирьом іншим працівникам установи повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Їм інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ними шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

21 серпня суд обрав стосовно голови спостережної ради запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 27 мільйонів гривень.

Фото NewsONE



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.