​На Одещині викрито двох поліцейських, які організували схему одержання хабарів

Прокуратура Одещини розслідує кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України). У ході досудового розслідування слідчі прокуратури спільно зі співробітниками Управління СБУ в області ліквідували злочинну схему, що діяла в органах внутрішніх справ, повідомляє прес-служба ГПУ.


У четвер, 20 вересня, правоохоронці на Французькому бульварі в Одесі затримали двох співробітників відділу протидії наркозлочинності органів поліції в області.

Поліцейських викрили у той час, як вони підкинули своїй потенційній жертві пакет з речовиною, схожою на наркотики.

Таким чином двоє борців з наркозлочинністю розробили схему відкупу від кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних речовин.

На цей раз за уникнення відповідальності вони поставили вимоги щодо передачі 1500 доларів США хабара.

Наразі перевіряється причетність двох затриманих до інших злочинів. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.