​Затримано підполковника СБУ за привласнення грошових коштів відпочиваючих санаторію «Одеса»

Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні спільно зі співробітниками Управління внутрішньої безпеки СБ України викрито протиправну діяльність заступника начальника із загальних та економічних питань санаторію «Одеса» СБ України.


Як повідомляє прес-служба ГПУ, установлено, що вказаний підполковник вчинив привласнення, в умовах воєнного стану, військового майна у виді грошових коштів на суму близько 100 тис грн, які сплачені громадянами у грудні поточного року за надання їм послуг з відпочинку і лікування у санаторії.

У середу, 12.12.2018, вказану особу затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 410 КК України.

Наразі підполковнику повідомлено про підозру у вчиненні вищевказаного злочину та готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото Телеканал 24



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.