​У Києві поліція взяла під охорону всі виборчі дільниці

Головне завдання правоохоронців на місцях несення служби - недопущення порушень правопорядку та збереження виборчої документації. На території столиці працює 13 окружних та 1105 дільничних виборчих комісій: на кожній із них публічну безпеку та порядок забезпечує не менше двох поліцейських, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


«Керівники територіальних управлінь столичної поліції провели інструктажі особового складу, який залучено на охорону громадського порядку. Наряди поліції стежать за ситуацією на дільницях, а відтак оперативно реагуватимуть у разі виявлення порушень. Адже головне завдання правоохоронців - забезпечення порядку на дільницях та охорона виборчої документації», - наголосив начальник Головного управління Національної поліції ум. Києві Андрій Крищенко.

У ситуаційному центрі столичного главку поліцейські здійснюють постійний моніторинг та контроль за ситуацією на виборчих дільницях.

Нагадаємо: 25 березня весь особовий склад поліції Києва переведений на посилений режим несення служби, а за порядком на день виборів стежитиме 6000 правоохоронців.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.