​Зеленський прокоментував обмін фігуранта справи МН17 терориста Цемаха

Президент України Володимир Зеленський прокоментував обмін фігуранта справи МН17 Володимира Цемаха. За його словами, українська сторона виконала усі прохання слідства Нідерландів, зокрема, Цемах був допитаний голландським слідством.


Про це він сказав під час зустрічі українців в аеропорту Бориспіль, ідеться у трансляції «Радіо Свобода», повідомляє Громадське. На запитання журналіста про те, чи голландські слідчі допитали Цемаха, Зеленський сказав:

«Допитали і не тільки перед поверненням, і скажу вам чесно, якщо ви не будете на мене тиснути, я не буду казати прізвище, тому що я обіцяв європейським лідерам, з якими ми проговорили момент і час, який потрібен для допитування і всіх слідчих дій. Ми все це зробили. Усе, що просили… це було дуже складно, я дуже боявся, що через це у нас може зірватися обмін. Але я радий, що ми все виконали», — зазначив Зеленський.

У листі Міністерства закордонних справ Нідерландів ідеться, що голландська сторона просила Україну відкласти обмін і врешті допитала Цемаха.

Фото hromadske.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.