​Начальника відділу та прокурора відділу місцевої прокуратури викрито на одержанні хабара

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівниками прокуратури Полтавської області неправомірної вигоди.


За версією слідства начальник Хорольського відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області та прокурор вказаного відділу місцевої прокуратури висунули вимогу обвинуваченому у кримінальному провадженні надати неправомірну вигоду в розмірі 5 тис доларів США за зміну обвинувачення на менш тяжкий злочин та укладення угоди про визнання винуватості з визначенням покарання у виді штрафу, повідомляє прес-служба ГПУ.

Після одержання неправомірної вигоди зазначених осіб затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Центральним апаратом Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Фото 24tv.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.