​Генпрокуратура готується передати справи Майдану ДБР

У вівторок, 29 жовтня 2019 року, Генеральний прокурор Руслан Рябошапка разом зі своїми заступниками провели нараду з Директором Державного бюро розслідувань Романом Трубою щодо узгодження дій в рамках передачі справ, в яких розслідуються злочини, пов’язані з масовими протестами у 2013-2014 рр. У результаті зустрічі було прийнято рішення про створення підрозділу в структурі ДБР, який сфокусується на розслідуванні цих злочинів.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Окрім того, для забезпечення передачі вказаних справ було підписано наказ про інвентаризацію матеріалів кримінальних проваджень. Для цього було утворено інвентаризаційну комісію, куди увійшли також представники ДБР. Комісія розпочне роботу вже з 1 листопада 2019 року.

Нагадаємо, 20 листопада 2019 року, згідно законодавства, прокуратура втрачає функцію досудового розслідування. Водночас, прокуратура продовжить здійснювати процесуальне керівництво у провадженнях, розслідування в яких буде передано за вимогою закону до відповідних органів досудового розслідування. 21 жовтня 2019 року створено Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013 - 2014 роках. Отримання законного результату в розслідуванні цих злочинів для ГПУ є пріоритетом.

Фото censor.net



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.