​Посадовці Одеської мерії можуть бути причетні до привласнення 100 млн грн

Прокуратурою спільно з СБУ викрито факт можливого заволодіння коштами міського бюджету посадовцями Одеської міськради та комунального підприємства. За версією слідства, чиновники міськради, ймовірно у змові з комерційними структурами, могли привласнити майже 100 млн грн під час погашення кредитної заборгованості комерційному банку.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Так вони штучно створили кредитну заборгованість комунального підприємства перед банківською установою. Право вимоги на борги у банку викупила приватна фірма. Після цього підприємство, завищивши суму заборгованості на 100 млн грн, звернулося до мерії із вимогою її погашення.

Наразі у приміщеннях структурних підрозділів Одеської міської ради та фірм, причетних до протиправної діяльності, правоохоронці проводять слідчі дії з метою виявлення речових доказів.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Миколаєві.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.