​Колишній суддя відповість за неправосудні рішення - ДБР скерувало до суду «справу Майдану»

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього судді Дніпровського районного суду міста Києва. Екс-суддя обвинувачується у постановленні у лютому 2014 року завідомо неправосудних ухвал про обрання відносно учасників мирних акцій протестів запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України), а також у вчиненні незаконного перешкоджання організації та проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, що відбувались 18 лютого 2014 року в центрі міста Києва (ст. 340 Кримінального кодексу України).


Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі підрозділу у «справах Майдану» - третього слідчого відділу Третього управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань. Процесуальне керівництво - Офіс Генерального прокурора.

У разі доведення вини, колишньому служителю Феміди загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Фото Фокус



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.