​Майже 400 000 гривень збитків державі під час ремонту службових приміщень - ДБР повідомило про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, 29 травня 2020 року заочно повідомили про підозру одному із заступників начальника Харківської митниці ДФС. Посадовець підозрюється у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні (ч. 2, 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).


Як повідомляє прес-служба ДБР, слідством встановлено, що у 2018-2019 роках посадовець митниці підписав акти прийому робіт з капітального ремонту службової будівлі, які не були виконані. Дії митника призвели до завищення вартості виконаних робіт та розтрати бюджетних коштів на суму майже 400 тисяч гривень.

«У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років», - йдеться у повідомленні.

Фото dbr.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.