НАБУ завершило розслідування стосовно керівника міжрегіонального управління Мін’юсту

Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП завершили розслідування за підозрою керівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. 15 жовтня 2020 року стороні захисту відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення, повідомляє прес-служба НАБУ.


Слідство встановило непоодинокі факти вимагання та отримання посадовцем неправомірної вигоди від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань. За гроші чиновник обіцяв вплинути на посадовців Мін’юсту, уповноважених ухвалювати рішення за наслідками перевірок діяльності начальників державних установ, підпорядкованих Західному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

Чиновника викрили «на гарячому» в результаті спільної операції НАБУ, СБУ та САП 11 березня 2020 року. 19 березня 2020 року йому повідомили про підозру.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із січня 2020 року.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.