У Броварах вкрали 95 га землі

zem brovari

 
Близько 95 га землі промислового призначення у межах Броварів Київської області, за які держава могла б отримати сотні мільйонів гривень до Держбюджету, опинились у приватній власності внаслідок земельної афери. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Павло Різаненко, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


«Землі, які перебували в постійному користуванні і значились, як землі промисловості, за незаконним рішенням суду визнали сільськогосподарськими», - наголосив Різаненко. Народний депутат переконаний, що за змовою групи осіб, у тому числі, держслужбовців, земля, вартістю у сотні мільйонів гривень, була вкрадена.

«Вся ця історія зі зміною призначення землі через суд була зроблена лише з однією метою - вкрасти у держави 95 га землі вартістю понад 200 млн. гривень. Показово, що представник «Техенерготрейду» наголошувала, що на цій ділянці збудують фармацевтичний завод міжнародного концерну «Bayer», посадовці якого абсолютно заперечують цей факт», - наголосив ударівець.

По даній ситуації Павло Різаненко вимагатиме у Генеральної прокуратури проведення перевірки.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.