На Київщині нетверезий водій «Опеля» не поступився дорогою та опинився у лікарні

dtp zitknennya

 
Учора, 25 лютого, у селі Рославичі, що у Васильківському районі, водій, керуючи автомобілем «Опель», не поступився дорогою іншому автомобілю та скоїв ДТП. Внаслідок зіткнення з травмами до лікарні потрапив винуватець автопригоди. До того ж, водій знаходився за кермом у стані алкогольного сп’яніння.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на початку першої години дня. За попередніми даними, 36-річний мешканець Івано-Франківської області, керуючи автомобілем «Опель», виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав перевагу в русі автомобілю «УАЗ» та допустив з ним зіткнення.

Внаслідок автопригоди водія «Опеля» із закритою черепно-мозковою травмою та забиттям тіла доставлено до лікарні. Крім того, у крові керманича лікарі виявили 0,48 проміле алкоголю при максимально допустимій нормі 0,2 проміле.

Чому водій порушив правила та не поступився дорогою, буде з’ясовувати слідство. Розпочато розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.