Поліція Київщині затримала двох водіїв, які керували автомобілями за підробленими документами

pidribni dokumenti

 
На території Київської області 16 березня працівники поліції затримали двох водіїв за використання підроблених документів на автомобілі: «BMW» та «OPEL». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області.


16 березня у селі Проліски Бориспільського району на вулиці Броварській був зупинений автомобіль «OPEL» під керуванням 29-річного місцевого мешканця. Під час перевірки було встановлено, що реєстраційні документи на транспортний засіб викликають сумнів у їх дійсності та мають ознаки підробки. Від будь-яких пояснень водій відмовився. На місце події викликано слідчо-оперативну групу.

Аналогічний випадок зареєстрований в місті Бориспіль. Там, на вулиці Київський Шлях, правоохоронці зупинили автомобіль «BMW-316». 27-річний керманич, мешканець Борисполя, також надав для перевірки свідоцтво про реєстрацію з ознаками підробки. Водіїв затримано та для подальшого з’ясування всіх обставин доставлено до відділу поліції.

Проводиться перевірка.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.