Під колесами авто травмуються велосипедисти

travm velohlopchika

 
У суботу, 18 червня, на Київщині працівники поліції зареєстрували відразу дві автопригоди за участю велосипедистів. Серед травмованих опинився неповнолітній хлопчик. Про повідомляє прес-служба УПД ГУНП у Київські й області, передають «Конфлікти і закони».


Перший виклик на автопригоду, в якій травми отримав 8-річний велосипедист, надійшов на початку сьомої години вечора до Фастівського відділу поліції. У селі Борова, на вулиці Крюківській, 42-річний водій допустив наїзд на велосипедиста. Дитина раптово виїхала на дорогу. Зважаючи на те, що швидкість була невеликою, тяжких травм хлопчик не зазнав. Із забиттям тіла неповнолітнього доставлено до Фастівської центральної лікарні.

Того ж дня, близько 12 години ночі, на вулиці Леваневського, що в місті Біла Церква, сталася ще одна автопригода за участю велосипедиста. Цього разу під колесами позашляховика травм зазнав 24-річний місцевий мешканець, який раптово виїхав на дорогу. Внаслідок ДТП молодого чоловіка із переломом стопи доставлено до міської лікарні. Розпочато розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.