Поправка к поправке помешала правосудию

Правительство США пытается отменить решение суда Вермонт о том, что подозреваемые находятся под защитой пятой поправки в отношении требований передачи ключей от зашифрованных файлов на личном ПК. Причиной тому послужил случай с гражданином Вермонта Себастьяном Баучером. В декабре 2006 года он был задержан при переходе границы США и Канады. Его ноутбук осмотрели таможенники – в нем была обнаружена детская порнография. Но основные данные оказались зашифрованы при помощи PGP. Дело было передано в федеральные органы власти, которые не смогли взломать систему шифрования. Баучер отказался сообщать свой шифр. В результате в ноябре прошлого года суд Вермонта своим решением вынужден был подтвердить, что выполнение этого требования означает нарушение пятой поправки, которая гласит, что подсудимый не обязан свидетельствовать против себя.

Следующая статья



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.