Суди відносно активістів, затриманих на Грушевського, ухвалюють рішення «під копірку»

img 0970

 
Суди ухвалюють «під копірку» рішення відносно активістів, які були затримані під час сутичок на вулиці Грушевського. Про це заявила народний депутат від «УДАРу» Наталія Агафонова, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу «УДАРу».


Вона нагадала, що сьогодні Солом'янський райсуд Києва розглядав декілька справ відносно обрання запобіжного заходу для активістів.

«Я була на 5 судових засіданнях. По всіх 5 активістах винесено однакові рішення - арешт. Різниця тільки в тому, що декого заарештовано на місяць, декого на два», - додала Агафонова.

Народний депутат наголосила, що судді не зважають ні на вік активістів, ні на їх професію, оскільки дехто з затриманих - журналісти. «Рішення ухвалювалися відповідно до вказівок Банкової, не зважаючи на те, що у слідчих навіть не було переконливих доказів», - додала Агафонова.



Коментарі

  +0 #1 гость 23 янв. 2014 г., 23:50:28
ничего скоро и до судей дело дойдет

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.