Прокуратура в апеляційному суді відстояла права громадян, що постраждали від «Еліта-Центр»

apelyats sud

 
Апеляційний суд міста Києва скасував право власності київської компанії на житлову будівлю, яка була незаконно зведена на ділянці, призначеній для будівництва новобудови постраждалим від афери «Еліта-Центр».


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Встановлено, що у 2006 році Київрада передала у постійне користування КП «Київське інвестиційне агентство» земельну ділянку площею 0,14 га на вул. Лук’янівській для будівництва житлового будинку громадянам, у тому числі постраждалих від діяльності «Еліта-Центр». Однак одне зі столичних товариств, без жодних дозвільних документів, звело на цій ділянці іншу будівлю та через суд домоглося визнання за ним права власності на об’єкт.

Нагадаємо, що прокуратура міста Києва з метою захисту порушених прав громадян та інтересів територіальної громади здійснила вступ у розгляд цієї справи.

Наразі ухвалою Апеляційного суду Києва рішення суду першої інстанції скасовано та право власності підприємства на будівлю визнано незаконним.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.