Кінотеатр «Тампере» повернули киянам
- Подробиці
- Опубліковано 26.12.2014 09:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 21798
У 2009 році на підставі розпоряджень КМДА столичному товариству передано у власність приміщення кінотеатру на вулиці Героїв Севастополя.
Втім з’ясувалось, що майновий комплекс віддали комерційній структурі поза встановленою приватизаційною процедурою. Київрада не ухвалювала жодного рішення щодо відчуження майнового комплексу на користь приватної структури.
Прокуратура Солом’янського району заявила позов до Господарського суду з вимогою повернути з незаконного володіння культурний заклад.
Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.
Наразі постановою апеляційної інстанції вказане рішення залишено без змін.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі