Кінотеатр «Тампере» повернули киянам

apgospsud kieva

 
Київський апеляційний господарський суд погодився з доводами столичної прокуратури та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким кінотеатр «Тампере» повернуто у комунальну власність. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2009 році на підставі розпоряджень КМДА столичному товариству передано у власність приміщення кінотеатру на вулиці Героїв Севастополя.

Втім з’ясувалось, що майновий комплекс віддали комерційній структурі поза встановленою приватизаційною процедурою. Київрада не ухвалювала жодного рішення щодо відчуження майнового комплексу на користь приватної структури.

Прокуратура Солом’янського району заявила позов до Господарського суду з вимогою повернути з незаконного володіння культурний заклад.

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.

Наразі постановою апеляційної інстанції вказане рішення залишено без змін.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.