На суддю Кицюка вдягнули електронний браслет

vinnitsya sud

 
Вінницький міський суд обрав запобіжний захід для судді Печерського райсуду Києва Віктора Кицюка у виді особистого зобов’язання з вимогою носити електронний засіб контролю. Ухвала суду набуває чинності у п’ятницю, 13 березня. Сторони мають право оскаржити її упродовж 5 днів.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Нагадаємо, цього тижня Вінницький міський суд обрав аналогічний запобіжний захід для судді Печерського райсуду Києва Оксани Царевич.

4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва - Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич.

Суддя В. Кицюк підозрюється в тому, що він, зловживаючи службовим становищем, умисно порушуючи вимоги закону, постановив завідомо неправосудні рішення у справах про адміністративне правопорушення відносно активістів «Автомайдану» і в інших справах. Таким чином, він незаконно притягнув до адміністративної відповідальності декілька осіб у січні минулого року. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 375 КК України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.