Справу Мосійчука Верховний суд вирішив розглянути на своєму Пленумі

verh mosiychuk

 
Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук нардеп Ігор Мосійчук: «Після 3,5 годин очікування колегія суддів Верховного суду України оголосила «своє рішення» про необхідність проведення засідання Пленуму Верховного суду, який визначить, чи є необхідність звернутись до Конституційного суду.


Фактично, це не рішення, а його відсутність. Воно є політичним і формувалося воно за межами Верховного суду України.

Незважаючи на це, я продовжу вперто рухатись до переможного кінця і доведу незаконність дій ВР і власну невинуватість».

Нагадаємо, сьогодні Верховний суд України мав винести своє рішення щодо оскарження Верховною Радою рішення Вищого адміністративного суду України, який 30 листопада минулого року задовольнив позов Ігоря Мосійчука до Верховної Ради і визнав її дії неправомірними, скасував і визнав незаконною постанову ВР від 17.09.15 про притягнення нардепа до кримінальної відповідальності, затримання і арешту.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.