​Суд відмовився відсторонити від роботи посадовця нацполіції, причетного до розгону Майдану

Апеляційний суд Києва відмовився відсторонити від роботи посадовця Національної поліції України Ігора Бабича, який є підозрюваним у справі щодо розгону Майдану. Про це повідомляє Громадське із посиланням на юристку та адвокатку Євгенію Закревську.


За її словами, суд відмовив у апеляції прокуратури на рішення суду першої інстанції про відмову про відсторонення Бабича від посади.

Ігор Бабич підозрюється в організації доставки для «Беркуту» світло-шумових та газових гранат, які покалічили 18-19 лютого 2014 року десятки людей. Ця зброя, заборонена в Україні, була привезена з росії. На той момент підозрюваний працював головним інспектором відділу організації служби конвойних підрозділів. Зараз він займає посаду начальника департаменту превентивної діяльності НПУ.

Правоохоронець не згоден із обвинуваченнями. Він каже, що департамент, в якому він працював чотири роки тому, жодного стосунку до розгону Майдану чи гранат не мав. Наразі Ігор Бабич перебуває під нічним домашнім арештом.

Фото зі сторінки ФБ Євгенії Закревської



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.