​11 червня відбудеться підготовче засідання щодо звільнення Станіслава Шевчука з посади судді КСУ

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження та призначив на 11 червня підготовче засідання у справі щодо звільнення Станіслава Шевчука з посади судді Конституційного Суду України. Про це повідомляє прес-служба Окружного адмінсуду Києва.


Водночас, суд зобов’язав відповідача – Конституційний Суд України подати до суду всі матеріали, що були або мали бути взяті ними до уваги при прийнятті рішення про звільнення Станіслава Шевчука. Також ОАСК витребовує належним чином засвідчені копії стенограм засідань КСУ за 14 травня 2019 року.

Як відомо, Станіслав Шевчук просить суд визнати протиправними дії Конституційного Суду України щодо незаконного його звільнення з посади судді КСУ. Окрім цього, позивач просить визнати протиправною та скасувати Постанову Конституційного суду України, що була ухвалена 14 травня про його звільнення з відповідної посади судді.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.