​За Дубневича внесли заставу: не пошкодували навіть 10 млн грн переплати

У судовому засіданні, яке відбулося 7 листопада 2019 року, сторона захисту повідомила колегію суддів, що підозрюваним було внесено 50 мільйонів гривень, що становить половину розміру, визначеного ухвалою слідчого судді від 2 листопада 2019 року. Крім того, підозрюваний заявив, що не має можливості внести заставу у повному обсязі, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Таким чином, на час оголошення резолютивної частини рішення за результатами апеляційного розгляду колегії суддів не було відомо про факт внесення, розмір та час внесення інших коштів в якості застави.

8 листопада 2019 року стало відомо про зарахування на депозитний рахунок Вищого антикорупційного суду решти коштів в якості застави, про що співробітник суду повідомив у встановленому порядку Київський слідчий ізолятор.

Нагадаємо, що за результатами судового засідання Апеляційна палата ВАКС частково задовільнила апеляційну скаргу прокурора та застосувала до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 31 грудня 2019 року з альтернативою внесення застави у розмірі 90 мільйонів гривень.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.