​ОАСК просять зупинити дію наказу щодо затвердження складу конкурсної комісії з формування РГК при ДБР

Суд просять зупинити дію наказу Державного бюро розслідувань щодо затвердження персонального складу Конкурсної комісії з формування Ради громадського контролю при Бюро. Відповідна заява про забезпечення позову надійшла до Окружного адміністративного суду міста Києва, повідомляє прес-служба суду.


Водночас, позивачем було подано і адміністративний позов, де він просить суд визнати протиправними дії тимчасово виконуючої обов’язки Директора ДБР Ірини Венедіктової щодо формування Конкурсної комісії з формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

Також позивач просить ОАСК визнати протиправним і скасувати індивідуальний акт т.в.о. директора Бюро – наказ ДБР про затвердження персонального складу цієї комісії, що датований 25 лютого 2020 року.

Зараз Окружний адміністративний суд міста Києва вирішує питання про наявність правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову та питання про відкриття провадження у даній справі.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.