​До ОАСК надійшло близько 150 позовів щодо оскарження перспективних планів формування територій громад

До Окружного адміністративного суду міста Києва продовжують надходити позови до Кабінету Міністрів України щодо оскарження перспективних планів формування територій громад. Як свідчать статистичні дані, більше 40% від всіх позовів до Уряду за останні 5 місяців стосуються оскарження таких Планів, повідомляє прес-служба суду.


Зокрема, з травня 2020 року канцелярією ОАСК вже зареєстровано близько 150 позовів, в яких суд просять скасувати низку розпоряджень Уряду про затвердження перспективних планів формування територій громад Херсонської, Черкаської, Київської, Житомирської, Львівської, Миколаївської та інших областей України.

До суду з відповідними позовами звертаються сільські, селищні та міські ради, їх очільники і представники об’єднаних територіальних громад. Справи, в яких Окружним адміністративним судом міста Києва вже відкрито провадження, розглядаються в порядку загального позовного провадження.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.