​ОАСК просять скасувати реєстрацію ДБР через невідповідність юридичній адресі

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо скасування реєстрації Державного бюро розслідувань. Позивачем зазначений – Володимир Богатир, відповідачами – Державне бюро розслідувань, Печерська районна у місті Києві державна адміністрація, Солом’янська районна у місті Києві державна адміністрація, третьою особою – Міністерство юстиції України, повідомляє прес-служба суду.


Позивач, зокрема, просить суд скасувати та визнати недійсними державну реєстрацію ДБР, установчі документи і всі зміни до них, а також припинити юридичну особу – Державне бюро розслідувань шляхом внесення запису щодо скасування державної реєстрації Бюро.

Позивач зазначає, що ДБР не знаходиться за юридичною адресою, що внесена до Єдиного державного реєстру підприємств та організації, а не відповідність адреси реєстрації та фактичного місця знаходження бюро впливає на визначення підсудності справ при оскарженні рішень співробітників ДБР.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком ‪у воєнному зведенні за 16 травня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.