​Суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у несанкціонованому поширенні інформації про дислокацію підрозділів Збройних Сил України

16 квітня 2025 року слідчим суддею Зарічного районного суду м. Суми обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави двом особам, які підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або дислокацію Збройних Сил України).


Відповідно до матеріалів клопотання, підозрювані за власною ініціативою здійснювали збір інформації про переміщення, рух та дислокацію підрозділів Збройних Сил України. Один із підозрюваних передавав зібрану та доповнену орієнтирами інформацію представнику фсб рф через месенджер Telegram. Крім того, здійснювався збір даних про результати ураження позицій Збройних Сил України з подальшим звітуванням представнику фсб рф.

Зарічний районний суд м. Суми

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.