За втручання прокуратури з незаконної оренди повернуті приміщення дитячого садка на Оболоні

kiev ap gospsud

 
Апеляційний суд міста Києва підтримав позицію столичної прокуратури та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким з незаконної оренди повернуті приміщення дошкільного навчального закладу №603. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Приміщення дитячого садка площею майже 600 м² на вул. Лайоша Гавро були надані в оренду приватному товариству для здійснення освітньої діяльності. Проте з'ясувалося, що, в порушення умов договору, приватна структура облаштувала в приміщенні дитячого закладу офіс.

Зважаючи на грубе порушення чинного законодавства, прокуратура Оболонського району звернулась до суду з вимогою розірвати договір оренди та звільнити займані приміщення.

Рішенням Господарського суду м. Києва позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі. Постанова Київського апеляційного господарського суду залишила рішення суду першої інстанції без змін.

Наразі рішення суду реально виконано –орендарі звільнили незаконно займані приміщення дитячого садка.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.