У суді над Луценко суддя вирішив застосувати до свідка примусовий привід

12.11.2011. О 9:10 ранку судова колегія Печерського районного суду міста Києва у складі трьох суддів під головуванням судді Сергія Вовка продовжила розгляд кримінальної справи проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
 
Нагадаємо, що у суді триває допит свідків з боку обвинувачення і вже були допитані сорок шість свідків із 148 свідків у справі з боку звинувачення.
 
Розгляд справи зупинився на допиті сорок сьомого свідка - Василя Шелудька, керівника сектору житлового забезпечення Господарського управління МВС України.
 
Проте через раптову хворобу підсудного Леоніда Приступлюка допит був перерваний. Двотижневе лікування підсудного в одній із столичних лікарень потягло за собою перерву у судових засіданнях.
 
Чи з’явиться підсудний Приступлюк на сьогоднішньому засіданні, не було відомо.
 
9.20 Судове засідання продовжилося
 
Після двотижневої перерви суд продовжив свою роботу. Підсудний Л.Приступлюк з'явився на судовому засіданні після двотижневого лікування.
 
Проте на допит не з’явився сорок сьомий свідок – Василь Шелудько, допит якого почали на минулому засіданні 28 листопада.
 
Оскільки процесуальна дія почалася, але не закінчилася, сторона захисту висловила протест про неможливість продовження судового засідання.
 
Юрій Луценко з цього приводу заявив: «Прокуратура шукає різні методи, аби не допустити свідків у суд для показань».
 
Суд почав радитися з цього питання. Судова колегія видалилася в нарадчу кімнату.
 
Тим часом Юрій Луценко озвучив свою публічну заяву до президента України та Генпрокурора із вимогою відставки першого заступника Генерального прокурора Р.Кузьміна.
 
Юрій Луценко аргументував свою заяву тим, що перший заступник Генпрокурора порушує презумпцію невинуватості.
 
«Я прошу ініціювати відставку першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна з його посади за його грубі порушення шляхом тиску на незалежний суд в ході судового процесу над Луценком ... і грубе ігнорування презумпції невинності і верховенства права в Україні, а також незалежності суду в Україні», - заявив Юрій Луценко, зазначивши, що Кузьмін входить до складу комісії Вищої ради юстиції.
 
Він також звернувся до Єврокомісії в Україні з проханням інформування євроспільноти про політичні переслідування в Україні.
 
10.45 Примусовий привід свідка
 
Після наради судова колегія постановила застосувати до свідка В.Шелудька примусовий привід до суду для подальшої дачі свідчень на наступному судовому засіданні, яке відбудеться у вівторок, 13 грудня 2011 року, о 10:45.
 
На цьому суддя С.Вовк закрив сьогоднішнє судове засідання.
 
За матеріалами "Народної самооборони"


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.